#KiepskieZiomky czyli letni garażowy spot

W kiepskim warsztacie bywają dni, kiedy możemy złapać oddech i przez chwilę zająć się mniej absorbującymi (choć równie ważnymi) tematami, np. porządkowaniem garażu i sortowaniem narzędzi, czy po prostu staniem w kółeczku i obrażaniem się nawzajem. O, tak rekreacyjnie. Swoją drogą jest to bardzo oczyszczające , kiedy możemy pośmiać się trochę z Maćka i jego rudej brody.


Nareszcie znaleźliśmy czas, żeby narobić trochę zaległości. Między innymi udało się uruchomić sprzęt do piaskowania i Daniel mógł przetestować go na pokrywie zaworów z SR20. Ja międzyczasie uszczelniłem górę silnika w moim szatańskim QG18DE.


Niekiedy w takie luźniejsze dni, do garażu zjeżdżają się #KiepskieZiomky. Właśnie wtedy nieświadomie organizujemy swego rodzaju spota. Jest to świetny czas żeby pochwalić się przed kolegami jakąś modyfikacją w samochodzie, albo zademonstrować jak świeci się lakier po nałożeniu wosku do nagrobków.

… taki tam #KiepskyDetailing


Korzystając z okazji, postanowiłem bez pytania wykorzystać wizerunek naszych kolegów i nagrać kilka spontanicznych filmików. Powstała z nich poniższa wideorelacja:W filmie (za darmo) wystąpili:

Kamil – (Jemu akurat musieliśmy zapłacić)
Kasper
“PaVEł”
Bizon


i gdzieś tam ja.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *